Zorbal Beoval

 

 

Srednje škole 2014.

Prvenstvo škola
A GRUPA

Prvo kolo
Sportska gimnazija – 10. gimnazija 5:0
3. gimnazija – 14. gimnazija 6:8

Drugo kolo
10. gimnazija – 14. gimnazija 0:5
Sportska gimnazija – 3. gimnazija 8:2


Treće kolo
3. gimnazija – 10. gimnazija 5:0
14. gimnazija – Sportska gimnazija 2:6

B GRUPA

Prvo kolo

Matematička – Turistička 13:1
12. gimnazija –EŠ Nada Dimić 3:7
15. gimnazija - Dizajnerska 13:3

Drugo kolo
Turistička – 12 gimnazija 0:10
Matematička – 15. gimnazija 3:7
EŠ Nada Dimić - Dizajnerska 13:3

Treće kolo
12. gimnazija – 15. gimnazija 3:6
EŠ Nada Dimić - Turistička 8:3
Matematička - Dizajnerska 6:5

Četvrto kolo
15. gimnazija – EŠ Nada Dimić 4:3
Matematička -12. gimnazija 6:7
Turistička - Dizajnerska 6:9

Peto kolo
EŠ Nada Dimić – Matematička 5:0
Turistička – 15. gimnazija 3:6
12. gimnazija - Dizajnerska 8:6

C GRUPA

Prvo kolo

5. ekonomska – Sveti  Sava 4:12
8. gimnazija – Rade Končar 0:5
4 gimnazija – 6 gimnazija 7:9

 Drugo kolo
Sveti Sava – 8 . gimnazija 5:0
4. gimnazija – 5. ekonomska 9:0
Rade Končar – 6 gimnazija 5:4

Treće kolo
8. gimnazija – 4. gimnazija 0:5
Rade Končar – Sveti Sava 4:5
5. ekonomska – 6 gimnazija 5:7

Četvrto kolo
4. gimnazija – Rade Končar 5:3
5. ekonomska – 8. gimnazija 5:0
Sveti Sava – 6 gimnazija 5:4

Peto kolo
Rade Končar – 5. ekonomska 12:2
Sveti Sava – 4. gimnazija 5:8
8. gimnazija – 6 gimanzija 0:5

D GRUPA

Prvo kolo

7. gimnazija – 1. gimnazija 0:5
1. ekonomska – Teh. Škola Obrenovac 5:0
Zemunska gimnazija - Medicinska 5:0

 Drugo kolo
1. gimnazija – 1. ekonomska 7:6
Zemunska gimanzija – 7. gimnazija 5:0
Teh. Škola Obrenovac - Medicinska

Treće kolo
1. ekonomska – Zemunska gimnazija 5:6
Teh. Škola Obrenovac – 1. gimnazija 0:5
7. gimnazija - Medicinska

Četvrto kolo
1. gimnazija - medicinska 5:0
7. gimnazija – 1. ekonomska 0:5
Zemunska gimnazija – Teh. Škola Obrenovac 5:0

Peto kolo
Teh Škola Obrenovac -  7 gimnazija
1. gimnazija – Zemunska gimnazija 2:9
1. ekonomska - Medicinska 5:0
 

ČETVRTFINALE

Sportska gimnazija – Prva gimnazija 5:0

14 gimnazija – Zemunska gimnazija 0:5

15 gimnazija – Sveti Sava 5:1

Nada Dimić – 4 gimnazija 7:3

POLUFINALE

Sportska gimnazija – 15 gimnazija 8:5

Zemunska gimnazija – Nada Dimić 4:5

FINALE

Sportska  gimnazija – Nada Dimić  8:1

MEČ ZA TREĆE MESTO

5 gimnazija – Zemunska gimnazija 4:3

KONAČAN PLASMAN

1. SPORTSKA GIMNAZIJA

2. NADA DIMIĆ

3. 15. GIMNAZIJA

4.ZEMUNSKA GIMNAZIJA

Sponzori