Najnovije vesti pročitajte na novoj, redizajniranoj prezentaciji Vaterpolo saveza Beograda adresi vaterpolosavezbeograda.org

Beoval 2017. - 2005. godište

Beoval 2017. za 2005. godište i mlađe

UČESNICI

A GRUPA  B GRUPA 

Beograd
Partizan
Zemun
Crvena zvezda
Stari grad
Taš

Vračar
Partizan 2
Beograd 2
Palilula
Zemun 2
Singidunum
Novi Beograd 011
Dorćol
ŽVK Crvena zvezda

A grupa


Prvo kolo (20 -26. februar)

 

Beograd – Taš 10:6
Partizan – Stari grad
Zemun – Crvena zvezda 13:2

 

Drugo kolo (12 - 18. mart)

Taš – Crvena zvezda
Stari grad- Zemun
Partizan – Beograd 9:9

 

Treće kolo (2 – 8. april)

Partizan – Taš
Zemun – Beograd 8:10
Crvena zvezda – Stari grad 5:6

 

Četvrto kolo (23 – 29. april)

Taš – Stari grad
Beograd – Crvena zvezda
Partizan – Zemun

 

Peto kolo (14 – 20. maj)

Zemun – Taš
Crvena zvezda – Partizan
Stari grad – Beograd

 


B grupa


Prvo kolo (20 – 26. februar)

Partizan 2 – ŽVK Crvena zvezda 8:2
Beograd 2 – Dorćol 14:4
Palilula – Novi Beograd 011 2:6
Zemun 2 – Singidunum 2:8
Slobodan Vračar

 

Drugo kolo (12 – 18. mart)

Novi Beograd 011 – Zemun 2 13:2
Dorćol – Palilula
ŽVK Crvena zvezda – Beograd 2 12:3
Vračar – Partizan 2 0:27
Slobodan Singidunum

 

Treće kolo (2 – 8. april)

Palilula – ŽVK Crvena zvezda 4:9
Beograd 2 – Vračar 12:5
Zemun 2 – Dorćol
Singidunum – Novi Beograd 011 17:14
Slobodan Partizan 2

 

Četvrto kolo (23 – 29. april)

Dorćol – Singidunum
ŽVK Crvena zvezda – Zemun 2
Vračar – Palilula
Partizan 2 – Beograd 2
Slobodan Novi Beograd 011

 

Peto kolo (14 – 20. maj)

Palilula – Partizan 2
Zemun 2 – Vračar
Singidunum – ŽVK Crvena zvezda
Novi Beograd 011 – Dorćol
Slobodan Beograd 2

 

Šesto kolo (21 – 27. maj)

ŽVK C. zvezda – N. Beograd 011
Vračar – Singidunum
Partizan 2 – Zemun 2
Beograd 2 – Palilula
Slobodan : Dorćol

 

Sedmo kolo (28. maj – 3. jun)

Zemun 2 – Beograd 2
Singidunum – Partizan 2
Novi Beograd 011 – Vračar
ŽVK Crvena zvezda –Dorćol
Slobodna Palilula

 

Osmo kolo ( 4 - 10. jun)

Vračar – Dorćol
Partizan 2 – Novi Beograd 011
Beograd 2 – Singidunum
Palilula – Zemun 2
Slobodna ŽVK Crvena zvezda

 

Deveto kolo (11- 17. jun)

Singidunum – Palilula
Novi Beograd 011 – Beograd 2
Dorćol – Partizan 2
ŽVK Crvena zvezda – Vračar
Slobodan Zemun 2

 

 

Sponzori