Zorbal Beoval

 

 

Najnovije vesti pročitajte na novoj, redizajniranoj prezentaciji Vaterpolo saveza Beograda adresi vaterpolosavezbeograda.org

Beoval 2013/2014, 1999. godište


1.kolo
Singidunum – Beograd 2                          
  0:5*
Partizan 2 – Beograd 1                                      8:8
C. zvezda 2 – Crvena zvezda 1   6:19
Banjica – Taš   13:5
Zemun – Stari grad   35:2
Partizan 1 – Mladost                                         18:0   

 

2.kolo
Partizan 1 – Singidunum                        
 12:1
Taš – Zemun  12:11
Crvena zvezda 1 – Banjica
 15:11
Beograd 1 – Crvena zvezda 2  17:3
Beograd 2 – Partizan 2  3:28
Mladost – Stari grad  18:1

 

3.kolo
Zemun – Crvena zvezda 1                  7:13
Stari grad – Taš  0:22
Partizan 2 – Partizan 1  5:8
Crvena zvezda 2 – Beograd 2  15:6
Banjica – Beograd 1  9:7
Singidunum– Mladost  

 

4.kolo
Beograd 2 – Banjica                          8:22
Partizan 1 – Crvena zvezda 2  18:2
Singidunum – Partizan 2
 2:10
Crvena  zvezda 1 – Stari grad  5:0*
Beograd 1 – Zemun  16:4
Mladost – Taš  9:7

 

5.kolo
Zemun – Beograd 2 5:0*
Stari grad – Beograd 1                               4:16 
Taš – Crvena zvezda 1 14:15 
Crvena zvezda 2 – Singidunum 11:6
Banjica  – Partizan 1                                         1:9 
Partizan 2 – Mladost 12:5

 

6.kolo
Beograd 2 – Stari grad                                     19:7
Partizan 1 – Zemun 9:3
Singidunum – Banjica 0:5* 
Partizan 2 – Crvena zvezda 2 6:4 
Beograd 1 – Taš  
Crvena zvezda 1 – Mladost  

 

7.kolo
Banjica –Partizan 2  
Zemun – Singidunum  
Stari grad –  Partizan 1  
Taš – Beograd 2                                               15:11 
Crvena zvezda 1 – Beograd 1
 
Mladost – Crvena zvezda 2  

            

8.kolo
Beograd 2 – Crvena zvezda 1                         3:26 
Partizan 1 – Taš  
Singidunum – Stari grad  
Partizan 2 – Zemun  
Crvena zvezda 2 – Banjica
 
Mladost –  Beograd 1  

              

 

9.kolo
Beograd 1 – Beograd 2  
Zemun– Crvena zvezda 2  
Stari grad – Partizan 2  
Taš – Singidunum  
Crvena zvezda 1 – Partizan 1  
Banjica – Mladost  

              

10.kolo
Crvena zvezda 2 – Stari grad  
Banjica – Zemun  
Partizan 1 – Beograd 1  
Singidunum – Crvena zvezda1  
Partizan 2 – Taš  
Mladost – Beograd 2  

 

 

11.kolo
Crvena zvezda 1 – Partizan 2  
Beograd 1 – Singidunum  
Beograd 2 – Partizan 1  
Stari grad – Banjica  
Taš – Crvena zvezda 2  
Zemun – Mladost  

 * Utakmice registrovane službenim rezultatom


Sponzori